Zákaznická linka: 776 780 080

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Ophtha Trade, s.r.o.
Loretánské náměstí 102/8
1180 0 Praha 1
tel: +420 776 780 080
info(a)prodej-cocek.cz

NOVINKY

arr3Datum - Novinka č.1Sekci lze editovat v nabídce Obsah webu -> Struktura menu -> Novinky... arr3Datum - Novinka č.2Zde je umístěn text novinky. Prvních 30 znaků bude zobrazeno na úvodní straně a zbytek textu na...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Toto jsou závazné obchodní podmínky internetového obchodu www.prodej-cocek.cz. Tyto podmínky popisují a upravují vzájemný obchodní vztah mezi provozovatelem Ophtha Trade, s.r.o., (viz sekce Kontakty) na straně prodávajícího a zákazníkem, návštěvníkem na straně kupujícího. Tyto oboustranně závazné obchodní podmínky jsou návrhem kupní smlouvy a navazují na cenovou nabídku.

1. Realizace kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká na základě závazného odeslání objednávky do našeho obchodního systému. Obratem obdržíte potvrzující e-mail, kde budou uvedeny údaje o Vaší objednávce. Dle dané kupní smlouvy bude následně realizována expedice zboží. Platnost cen na těchto stránkách je platná od 1.1.2017 až do 31.12.2018.

2. Storno objednávky

Do doby než je Vaše objednávka odeslána na Vaši adresu máte možnost celou objednávku zrušit. Bezplatné zrušení je možné pouze u zboží, které bylo v době objednání skladem. Pokud si však přejete zrušit objednávku, kde již došlo z naší strany k prokazatelným nákladům (např. objednání zboží od dodavatelů, zbytečná doprava, zbytečné balení atd…), má prodávající právo požadovat tyto poplatky v plné výši na kupujícím.

3. Odstoupení od kupní smlouvy (zákon č.367/2000 Sb.)

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, pokud je obchod realizován elektronickou cestou.

Pokud se rozhodnete odstoupit od kupní smlouvy, informujte nás o Vašem úmyslu předem, a to písemně, e-mailem či telefonicky (viz sekce Kontakty) spolu s uvedením čísla dané objednávky (variabilní symbol) a data uskutečnění nákupu.

Podmínky pro odeslání zboží zpět na naši adresu (viz sekce Kontakty):

 • Zboží musí být v původním nepoškozeném a orginálním obalu, nesmí být použité či poškozené
 • Zboží je lépe zaslat doporučeně a pojištěné, neručíme za poškození během přepravy (za to odpovídá dopravce)
 • Ke zboží musí být přiložen orginální doklad o koupi

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží dle výše uvedeného zákona Vám peníze za zboží zašleme dle Vašeho výběru složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po obdržení neporušeného zboží zpět. V případě nesplnění výše uvedených podmínek nebude odstoupení akceptováno a zboží bude vráceno na Vaše náklady zpět. Poplatky za poštovné se nevrací.

4. Dodací podmínky

Zboží zasíláme na všechny adresy na celém území České republiky a na Slovesko. V případě zájmu o zaslání do jiné země nás kontaktujte. Zásilky jsou dodávány přepravcem DPD. Veškeré zásilky jsou pojištěny na hodnotu obsahu, proto velmi doporučujeme si zkontrolovat neporušení obalu i obsahu a v případě poškození okamžitě kontaktovat poštu a sepsat protokol o škodě.

Zboží objednané v sobotu, v neděli a ve svátek zasíláme nejdříve následující pracovní den. Dodací doba v případě platby dobírkou je 1-7 pracovních dnů od objednání zboží. V případě platby předem je dodací doba 1-7 pracovních dnů od přijetí platby na náš účet. U barevných a torických kontaktních čoček může být dodací lhůta delší.

V případě, že dodací lhůta přesáhne 7 pracovních dnů, Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky (pokud uvedete telefonický kontakt). Doporučujeme uvádět přesnou dodací adresu, na které budete v dopoledních hodinách, aby Vám bylo zboží dodáno co možná nejdříve.

Ceny dopravy naleznete v následujícím oddílu: Platba za zboží.

5. Platba za zboží

Zboží je možné zaplatit hotově při převzetí zásilky (dobírkou či osobně), předem převodem částky na náš účet nebo online pomocí služby PaySec, PayPal či kartou.

Při platbě dobírkou či online zboží odesíláme většinou ještě tentýž den nebo den následující. V případě platby předem odesíláme zboží až po přijetí celé částky na náš účet.

K ceně nákupu je připočítáváno poštovné dle Vašeho výběru platby a doručení:

Způsob platby a doručení Poštovné
platba dobírkou (při nákupu do výše 1800 Kč vč. DPH) 89,-
platba dobírkou (při nákupu nad 1800 Kč vč. DPH) 0,-
platba PayPal (při nákupu do výše 400 Kč vč. DPH) 89,-
platba PayPal (při nákupu nad 400 Kč vč. DPH) 0,-
platba kartou (při nákupu do výše 400 Kč vč. DPH) 89,-
platba kartou (při nákupu nad 400 Kč vč. DPH) 0,-
platba předem - převodem na náš účet (při nákupu do výše 400 Kč vč. DPH) 89,-
platba předem - převodem na náš účet (při nákupu nad 400 Kč vč. DPH) 0,-
osobní převzetí v naší provozovně (viz sekce Kontakty) 0,-

Platbu předem provádějte na účet číslo: ČSOB 216845408/0300 s konstatním symbolem 0308. Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky (k identifikaci platby). Zboží zasíláme okamžitě po přijetí platby na náš účet.

Výhody platby předem:

 • Poštovné zdarma již při nákupu nad 400 Kč (vč. DPH)
 • Zboží zasíláme doporučeně

Výhody platby pomocí služby PayPal:                                               Další informace

 • Poštovné zdarma již při nákupu nad 400 Kč (vč. DPH)                      
 • Platba probíhá ihned po potvrzení objednávky
 • Platba probíhá přímo a bezpečně z vašeho PayPal účtu či karty
 • Zboží zasíláme doporučeně                                                              

Výhody platby kartou:                                                                             

 • Poštovné zdarma již při nákupu nad 400 Kč (vč. DPH)                          
 • Platba probíhá ihned po potvrzení objednávky
 • Platba probíhá prostřednictvím platební brányPay Pal, která využívá nejmodernější bezpečnostní standardy

Pro online platbu přijímáme karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydavatelské banky umožňují používání embosovaných (reliéfních) karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka.
Prosím, informujte se u vydavatele své karty o možnosti jejího využití pro internetové platby.

Registrace pro Vás neznamená žádná omezení, naopak znamená pro Vás výhodu.

6. Reklamační řád

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele.

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je kupující povinen vyhotovit záznam o poškození za přítomnosti dopravce. Odpovědnost za poškození v průběhu přepravy nese dopravce, každá zásilka je pojištěna. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vzniklé z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

K reklamaci je nutné ve všech případech zaslat reklamovaný produkt, předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka o reklamaci nejpozději do 7 pracovních dní na jeho uvedený e-mail, pokud se s kupujícím nedohodne jinak. Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace. Veškeré náklady na zaslání (dopravu) reklamovaného zboží nese zákazník.

7. Platnost cen

Platnost cen na těchto stránkách je platná od 1.8.2017.

8. Nevyzvednutí zásilky

Na základě zkušeností se nevyzvednutými zásilkami máme pravidla jako jiné obchody. Podle platných zákonů ČR je dodavatel (společnost Ophtha Trade, spol. s r.o.) oprávněn účtovat skutečně vzniklé náklady na odeslání zásilky konečnému zákazníkovi.

S okamžitou účinností začínáme na tomto právu trvat a náklady budou vždy vymáhány nejprve upomínkou. Pokud pohledávka nebude uhrazena, budeme muset podstoupit další kroky, včetně soudních a exekučních. Tyto náklady vždy jdou k tíži dlužníka a mohou se vyšplhat až do desetitisíců. Níže uvádíme orientační náklady. Skutečně vzniklé náklady budou vždy vyúčtovány.

Současné náklady:

 • Poštovné - 120Kč (obchodní)
 • Objednávka od dodavatele - cca 90Kč (pouze zboží na objednávku)
 • Mzda expedičního oddělení - 80Kč
 • Balící materiál - 50Kč
 • Svoz na poštu - 30Kč
 • Administrativní náklady - 90Kč

9. Ochrana osobních dat

Pro zaslání Vámi objednaného zboží potřebujeme znát některá Vaše osobní data - identifikační údaje, tj. jméno, adresu dodání, telefon a e-mail. Údaje jsou nutné k vyřízení objednávky.

Tato data chráníme před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádnému třetímu subjektu. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek. Náš internetový obchod si vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti pouze v případě napadení serveru neznámým pachatelem (hackerem). V takovém případě neplatí výše uvedené záruky.

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost Ophtha Trade, s.r.o., je registrovaným správcem osobních údajů. Veškeré údaje, získané od zákazníků, užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží.