Logo
Po-So 8-15 hod
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Jsme oční klinika se sítí očních center a optik provozující internetový obchod a velkoobchod s kontaktními čočkami a zdravotnickými prostředky.

Nabízíme široký sortiment kontaktních čoček, roztoků, kapek, gelůa doplňků stravy vysoké kvality. Jsme distributorem produktů značky Oté Pharma, Bauch & Lomb,Alcon, Cooper Vision, Jonhson & Jonhson, Medicon, ClearLab, Unimed Pharma, Ursapharm a Herbacos Recordati.

 

Historie

V očním lékařství působíme již 28 let. Díky naší dlouholeté praxi Vám poskytneme vysoce kvalifikované rady a doporučení.

V roce 1998 jsme se rozhodli vstoupit na trh kontaktních čoček, protože věříme v jejich budoucnost. Internetový obchod provozujeme již od roku 2006.

Nejsme pouhými obchodníky. Prvořadé je pro nás zdraví Vašich očí kvalita Vašeho vidění. Nabízíme Vám proto rozsáhlou nabídku kontaktních čoček, kde si ty ideální vybere i nejnáročnější zákazník.

 

Hlavní prioritou je pro nás spokojenost zákazníka

Velice dbáme na kvalitu dodávaných výrobků. Orientujeme se pouze na osvědčené výrobky od předních výrobců, držitelů osvědčení ISO 9001.

Náš internetový obchod Vám zaručuje rychlé dodávky Vašich objednávek. Zboží uložené na skladě Vám dodáme do 48 hodin od objednání.

 

Certifikát a diplom - záruka kvalifikovanosti

Náš internetový obchod je ojedinělý nejen cenami, ale také svou kvalifikovaností. Provozovatelem internetového obchodu je diplomovaný oční lékář - specialista na kontaktní čočky s certifikátem. Máte tak jistotu kvalifikované rady při výběru a podpory při aplikaci. V našich aplikačních střediscích v Pardubicích, České Třebové, Hlinsku, Hradci Králové, Humpolci, Chrudimi, Lanškrouně, Městci Králové, Nymburce, Pelhřimově, Rychnově nad Kněžnou, Svitavách a Ústí nad Orlicí vám nabízíme kvalitní poradentství a aplikace kontaktních čoček.

 

Naše strategie

Strategií našeho internetového obchodu je nabídnout co nejširší sortiment kontaktních čoček a příslušenství za nejlepší možné ceny a doručit je zákazníkovi v co nejkratší době přímo na jeho adresu. Tento způsob prodeje umožnila změna legislativy v roce 2005. Od té doby je možné touto cestou zjednodušit přístup ke kontaktním čočkám jejich nositelů.

 

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Rychlý kontakt

 
  • Petra Mencová
  • Telefon: + 420 776 780 080
  • pro dotazy k dispozici
  • po - so 8 - 15 h
  • E-mail: eshop@oftex.cz 
2020 © OFTEX oční klinika
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz